| MOQ: | 5 ton |
| Prijs: | negotiate |
| Standaard Verpakking: | Standaard zeewaardige de uitvoerverpakking of als klanteneisen |
| Levertijd: | Onderhandeld |
| Betaalmethode: | T/T,Western Union,L/C |
| Leveringscapaciteit: | 10000 tons per maand |
| Productnaam | GI-strips |
|---|---|
| Basismateriaal | koudgewalst staal |
| Oppervlakstructuur | Normale spangelcoating (NS), geminimaliseerde spangelcoating (MS), spangelvrije (FS) |
| Zinkcoating | Z40-275 g/m2 |
| Dikte | 0.12mm-4.0mm |
| Breedte | 600 mm-1250 mm |
| Gewicht van de spoel | 3 tot 5 ton of indien nodig |
| Identificatie van spoel | 508 mm/610 mm |
| Verpakkingen | PE/PVDF/HDP/SMP |
| Hoogste schilderij | 10-35 micron |
| Achtergrond schilderen | 5-35 micron |
| Staalklasse | SGCC, DX51D, ASTM A653 |
| Betalingsduur | T/T (30% aanbetaling + 70%) |