| MOQ: | 5 τόνοι |
| Τιμή: | negotiate |
| Τυπική συσκευασία: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής ή ως απαιτήσεις πελατών |
| Προθεσμία παράδοσης: | Διαπραγματευμένος |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 10000TONS το μήνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Τροφοδοτικές ταινίες |
|---|---|
| Βασικό υλικό | Χάλυβας που έχει ελαθεί με κρύο |
| Διαμόρφωση της επιφάνειας | Κανονική επικάλυψη σπαγκλ (NS), Ελαχιστοποιημένη επικάλυψη σπαγκλ (MS), Χωρίς σπαγκλ (FS) |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | Z40-275g/m2 |
| Δάχος | 0.12mm-4.0mm |
| Διάμετρο | 600 mm-1250 mm |
| Βάρος της τροχιάς | 3-5 τόνοι ή απαιτείται |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm/610 mm |
| Επιχρισμός | ΠΕ/PVDF/HDP/SMP |
| Πάνω Πίνακας | 10-35 μικρών |
| Ζωγραφική πίσω | 5-35 μικρών |
| Κατηγορία χάλυβα | SGCC, DX51D, ASTM A653 |
| Προθεσμία πληρωμής | Τ/Τ (30% κατάθεση + 70%) |