ASTM SS304 316 Koudgewalste Roestvrijstalen Spoelen 3mm-2000mm 0.1mm-300mm
Product Details
| Markeren |
316 Roestvrij staalrollen,SS304 Rustvrij staal spoelen,300mm ss spoel |
||
|---|---|---|---|
Productbeschrijving
Hoogwaardige ASTM SS304 en 316 koudgewalste roestvrijstalen spoelen zijn verkrijgbaar in uitgebreide groottes met veelzijdige toepassingen in meerdere industrieën.
| Productnaam | 201 304 316L roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Lange | Zoals vereist |
| Breedte | 3 mm-2000 mm of indien vereist |
| Dikte | 0.1mm-300mm of indien vereist |
| Standaard | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN, enz. |
| Techniek | Warm gewalst / koud gewalst |
| Oppervlaktebehandeling | 2B of volgens de eisen van de klant |
| Dikte Tolerantie | ±0,01 mm |
| Materiaal | 201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321, 310S, 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L |
- Hoogtemperatuurtoepassingen
- Medische hulpmiddelen
- Bouwmaterialen
- Chemische industrie
- Voedingsmiddelenindustrie
- Landbouw
- Scheepsonderdelen
- Verpakkingen voor levensmiddelen en dranken
- Keukenvoorzieningen
- Vervoer (treinen, vliegtuigen, voertuigen)
- met een vermogen van niet meer dan 10 kW
- Bolten, moeren, veren en scherm
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 ton (geaccepteerde steekproeforders) |
|---|---|
| Verzendtijd | Binnen 15-20 werkdagen na ontvangst van deposito of L / C |
| Verpakking voor uitvoer | Waterdicht papier en stalen strips verpakt, standaard exportpakket geschikt voor alle vervoersmethoden |
| Productiecapaciteit | 250,000 ton/jaar |
Product Highlights
ASTM SS304 316 koudgewalste roestvrijstalen spoelen 3 mm-2000 mm 0,1 mm-300 mm Productoverzicht Hoogwaardige ASTM SS304 en 316 koudgewalste roestvrijstalen spoelen zijn verkrijgbaar in uitgebreide groottes met veelzijdige toepassingen in meerdere industrieën. Technische specificaties Productnaam 201 ...
Elektrolytisch vertind stalen spoel voor verpakking 2.8g/M 5.6g/M Coating opties SPTE TFS
Electrolytic Tin Plate Coil For Packaging 2.8g/M 5.6g/M Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate Coil for Packaging - 2.8/2.8 & 5.6/5.6g/m Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate (ETP) represents the industry standard for creating secure, long-lasting metal packaging. This material consists of a cold-rolled steel substrate electrolytically coated with a pure tin layer, forming an exceptional barrier that is both robust and adaptable. Engineered specifically for
Lithografisch bedrukte elektrolytisch vertinde plaat voor premium thee verpakking 660mm 929mm
Lithographic Printed Electrolytic Tin Plate Sheets For Premium Tea Packaging 660mm 929mm Product Description Electrolytic Tin Plate (ETP) represents a premium packaging solution engineered for superior corrosion resistance and durability in demanding applications. These specialized tinplate sheets feature precise thickness options of 0.35mm, 0.38mm, and 0.45mm, providing manufacturers with versatile solutions for various packaging requirements. The T4-CA and T5-CA temper
ETP Blokplaat 0,19 mm 0,20 mm dik Blokplaat voor containers
ETP Tinplate Sheet 0.19mm 0.20mm In Thickness Tin Metal Sheets For Containers Product Overview ETP Tinplate sheet 0.19mm, 0.20mm in thickness Tin Metal Sheets for containers Tinplate is a thin steel sheet coated by tin. It has an extremely beautiful metallic luster as well as excellent properties in corrosion resistance, solderability, and weldability. Tinplate is used for making all types of containers such as food cans, beverage cans, 18-liter cans, and artistic cans. Its
Elektrolytisch vertind plaatstaal van voedingskwaliteit met superieure roest- en alkalibestendigheid in meerdere diktes
Food Grade Electrolytic Tin Plate With Superior Rust Alkali Resistance Multiple Thickness Product Overview Food Grade Electrolytic Tin Plate with Superior Rust & Alkali Resistance - Multiple Thickness Features of Tin Plate Beautiful Appearance: Characterized by its beautiful metallic luster with various surface roughness options Excellent Paintability & Printability: Beautiful printing finishes using various lacquers and inks Excellent Formability & Strength: Appropriate
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.