ASTM SS304 316 Κρύο έλασμα από ανοξείδωτο χάλυβα 3mm-2000mm 0.1mm-300mm
Product Details
| Επισημαίνω |
316 σπείρες ανοξείδωτου,SS304 Στροφές από ανοξείδωτο χάλυβα,Στρογγυλοκύλινδρο 300 mm ss |
||
|---|---|---|---|
Περιγραφή προϊόντος
Υψηλής ποιότητας ατσάλινες περιστροφές ASTM SS304 και 316 που έχουν στρογγυλοποιηθεί με κρύο και είναι διαθέσιμες σε πλήρες εύρος μεγεθών με ευπροσάρμοστες εφαρμογές σε πολλούς κλάδους.
| Ονομασία του προϊόντος | 201 304 316L τύπου ατσάλινου τύπου |
|---|---|
| Διάρκεια | Όπως απαιτείται |
| Διάμετρο | 3mm-2000mm ή όπως απαιτείται |
| Δάχος | 0.1mm-300mm ή όπως απαιτείται |
| Τύπος | ΑISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN κλπ. |
| Τεχνική | Ζεστά κυλούμενα / κρύα κυλούμενα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | 2Β ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Δυνατότητα ανοχής σε πάχος | ±0,01 mm |
| Υλικό | 201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321, 310S, 309S, 410, 410S, 420, 430, 431, 440A, 904L |
- Εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών
- Ιατρικές συσκευές
- Κατασκευαστικά υλικά
- Χημική βιομηχανία
- Βιομηχανία τροφίμων
- Γεωργία
- Συστατικά πλοίων
- Συσκευασίες τροφίμων και ποτών
- Προϊόντα κουζίνας
- Μεταφορές (δρόμια, αεροσκάφη, οχήματα)
- Μεταγωγικές ταινίες
- Σιδεράκια, νάτσες, ελατήρια και οθόνες
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τόνος (αποδεκτές παραγγελίες δειγμάτων) |
|---|---|
| Χρόνος αποστολής | Μέσα σε 15-20 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης ή L / C |
| Συσκευή εξαγωγής | Υδατοασφαλής συσκευασία χαρτιού και ταινιών από χάλυβα. |
| Κατανάλωση | 250,000 τόνους/έτος |
Product Highlights
ASTM SS304 316 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 3mm-2000mm 0.1mm-300mm Επισκόπηση του προϊόντος Υψηλής ποιότητας ατσάλινες περιστροφές ASTM SS304 και 316 που έχουν στρογγυλοποιηθεί με κρύο και είναι διαθέσιμες σε πλήρες εύρος μεγεθών με ευπροσάρμοστες εφαρμογές σε πολλούς κλάδους. Τεχνικές προδιαγραφές ...
Ηλεκτρολυτική τροχιά από κασσίτερο για συσκευασία 2.8g/M 5.6g/M Επιλογές επίστρωσης SPTE TFS
Electrolytic Tin Plate Coil For Packaging 2.8g/M 5.6g/M Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate Coil for Packaging - 2.8/2.8 & 5.6/5.6g/m Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate (ETP) represents the industry standard for creating secure, long-lasting metal packaging. This material consists of a cold-rolled steel substrate electrolytically coated with a pure tin layer, forming an exceptional barrier that is both robust and adaptable. Engineered specifically for
Λιθογραφικά Τυπωμένα Ηλεκτρολυτικά Φύλλα Λευκοσιδήρου Για Συσκευασία Τσαγιού Premium 660mm 929mm
Lithographic Printed Electrolytic Tin Plate Sheets For Premium Tea Packaging 660mm 929mm Product Description Electrolytic Tin Plate (ETP) represents a premium packaging solution engineered for superior corrosion resistance and durability in demanding applications. These specialized tinplate sheets feature precise thickness options of 0.35mm, 0.38mm, and 0.45mm, providing manufacturers with versatile solutions for various packaging requirements. The T4-CA and T5-CA temper
Ετικέτα από κασσίτερο ETP 0,19 mm 0,20 mm σε πάχος
ETP Tinplate Sheet 0.19mm 0.20mm In Thickness Tin Metal Sheets For Containers Product Overview ETP Tinplate sheet 0.19mm, 0.20mm in thickness Tin Metal Sheets for containers Tinplate is a thin steel sheet coated by tin. It has an extremely beautiful metallic luster as well as excellent properties in corrosion resistance, solderability, and weldability. Tinplate is used for making all types of containers such as food cans, beverage cans, 18-liter cans, and artistic cans. Its
Ηλεκτρολυτική τσιμένια πλάκα τροφίμων με ανώτερη αντοχή στη σκουριά και τις αλκαλίες Πολλαπλό πάχος
Food Grade Electrolytic Tin Plate With Superior Rust Alkali Resistance Multiple Thickness Product Overview Food Grade Electrolytic Tin Plate with Superior Rust & Alkali Resistance - Multiple Thickness Features of Tin Plate Beautiful Appearance: Characterized by its beautiful metallic luster with various surface roughness options Excellent Paintability & Printability: Beautiful printing finishes using various lacquers and inks Excellent Formability & Strength: Appropriate
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.