Aluminiumstaal spoelen Galvalume staal spoel voor staalgebouwen Industriële commerciële daken
Product Details
| Item: | Thermisch verzinkte stalen spoel | Steekproef: | Proef vrij |
|---|---|---|---|
| Prijs Termijn: | FOB- CIF CFR | Spoelbreedte: | 600 tot en met 1500 mm |
| Lovertje: | Grote regelmatig/Nul/ | Oppervlakteafwerking: | Spangel of niet-spangel |
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd | Dikte: | 0,12-6 mm of eis van de klant |
| Markeren |
Rol van het hete Onderdompelings de Gegalvaniseerde Staal,0.12mm Gegalvaniseerde Staalrol,6mm verzinkte rol |
||
Productbeschrijving
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Standaard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Type | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van elektrische apparaten |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerde, met Aluzinc beklede spoelen |
| Oppervlakstructuur | Normale spanglecoating (NS), geminimaliseerde spanglecoating (MS), spanglevrije (FS) |
| Zinkcoating | 60-275 g/m2 |
| Dikte | 0.12mm-4.0mm |
| Breedte | 600 mm-1250 mm |
| Gewicht van de spoel | 3-5 ton of indien vereist |
| Identificatie van spoel | 508 mm/610 mm |
| Verpakkingen | PE/PVDF/HDP/SMP |
| Hoogste schilderij | 10-35 micron |
| Achtergrond schilderen | 5-35 micron |
| MOQ | 5 ton (1 20 ft FCL) |
| Betalingsduur | T/T (30% aanbetaling + 70%) |
GL (Galwaarde):Het biedt 3 tot 6 keer betere corrosiebestendigheid dan GI en heeft een betere warmte-reflectiviteit.
• Regular Spangle: Standaard kristallijne patroon
• Minimale spangels: fijn, gelijkmatig oppervlak
• Zero Spangle: Geen zichtbaar patroon, ideaal voor schilderen
Breedte:Meestal 600 mm tot 1.250 mm (op aanvraag beschikbaar op maat)
• Huishoudelijke apparaten: airconditioningbedekkingen, koelkasten en ovens
• Industrie: autoonderdelen en landbouwapparatuur
• Oliefilm tegen roest
• Waterdicht kraftpapier
• Verpakking met gegalvaniseerd ijzer
• Paletten van staal met randbeschermers
Product Highlights
Aluzinc staal spoelen / Galvalume staal spoel voor staal gebouwen en industriële commerciële daken Hoge kwaliteit Aluzinc-staal spoelen ontworpen voor superieure corrosiebestendigheid en duurzaamheid in staalgebouwen en industriële commerciële dakbedekkingen. Specificatie Detail Standaard AISI, ASTM...
Elektrolytisch vertind stalen spoel voor verpakking 2.8g/M 5.6g/M Coating opties SPTE TFS
Electrolytic Tin Plate Coil For Packaging 2.8g/M 5.6g/M Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate Coil for Packaging - 2.8/2.8 & 5.6/5.6g/m Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate (ETP) represents the industry standard for creating secure, long-lasting metal packaging. This material consists of a cold-rolled steel substrate electrolytically coated with a pure tin layer, forming an exceptional barrier that is both robust and adaptable. Engineered specifically for
Lithografisch bedrukte elektrolytisch vertinde plaat voor premium thee verpakking 660mm 929mm
Lithographic Printed Electrolytic Tin Plate Sheets For Premium Tea Packaging 660mm 929mm Product Description Electrolytic Tin Plate (ETP) represents a premium packaging solution engineered for superior corrosion resistance and durability in demanding applications. These specialized tinplate sheets feature precise thickness options of 0.35mm, 0.38mm, and 0.45mm, providing manufacturers with versatile solutions for various packaging requirements. The T4-CA and T5-CA temper
ETP Blokplaat 0,19 mm 0,20 mm dik Blokplaat voor containers
ETP Tinplate Sheet 0.19mm 0.20mm In Thickness Tin Metal Sheets For Containers Product Overview ETP Tinplate sheet 0.19mm, 0.20mm in thickness Tin Metal Sheets for containers Tinplate is a thin steel sheet coated by tin. It has an extremely beautiful metallic luster as well as excellent properties in corrosion resistance, solderability, and weldability. Tinplate is used for making all types of containers such as food cans, beverage cans, 18-liter cans, and artistic cans. Its
Elektrolytisch vertind plaatstaal van voedingskwaliteit met superieure roest- en alkalibestendigheid in meerdere diktes
Food Grade Electrolytic Tin Plate With Superior Rust Alkali Resistance Multiple Thickness Product Overview Food Grade Electrolytic Tin Plate with Superior Rust & Alkali Resistance - Multiple Thickness Features of Tin Plate Beautiful Appearance: Characterized by its beautiful metallic luster with various surface roughness options Excellent Paintability & Printability: Beautiful printing finishes using various lacquers and inks Excellent Formability & Strength: Appropriate
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.