Πηνία χάλυβα Aluzinc Galvalume Steel Coil για μεταλλικά κτίρια βιομηχανική εμπορική στέγη
Product Details
| Είδος: | Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα εν θερμώ | Δείγμα: | Δείγμα Ελεύθερα |
|---|---|---|---|
| Όρος τιμής: | FOB CIF CFR | Πλάτος πηνίου: | 600-1500 χιλιοστά |
| Διακοσμώ: | Κανονικός/μηδέν/μεγάλοι | Φινίρισμα επιφάνειας: | Άλλα από τα είδη που αναφέρονται στο σημείο 1 του παρόντος παραρτήματος |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Γαλβανισμένο | Πάχος: | 0,12-6mm ή απαίτηση πελάτη |
| Επισημαίνω |
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα καυτής εμβύθισης,0.12mm γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα,Ζυγισμένο κύλινδρο 6 mm |
||
Περιγραφή προϊόντος
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος | ΑΙΣΙ, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Τύπος | Τεχνουργήματα |
| Επιφάνεια | Ζυγισμένα, επικαλυμμένα με αλουζίνιο περιτυλίγματα |
| Διαμόρφωση της επιφάνειας | Κανονική επικάλυψη σπαγκλ (NS), ελαχιστοποιημένη επικάλυψη σπαγκλ (MS), χωρίς σπαγκλ (FS) |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 60-275 g/m2 |
| Δάχος | 0.12mm-4.0mm |
| Διάμετρο | 600 mm-1250 mm |
| Βάρος της τροχιάς | 3-5 τόνοι ή ανάλογα με τις απαιτήσεις |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm/610 mm |
| Επιχρισμός | ΠΕ/PVDF/HDP/SMP |
| Πάνω Πίνακας | 10-35 μικρών |
| Ζωγραφική πίσω | 5-35 μικρών |
| Τροποποιημένο | 5 τόνοι (1 20ft FCL) |
| Προθεσμία πληρωμής | Τ/Τ (30% κατάθεση + 70%) |
GL (Galvalume):Επιχρισμένο με κράμα αλουμινίου-ζινκ. Προσφέρει 3 έως 6 φορές καλύτερη αντοχή στη διάβρωση από το GI και έχει καλύτερη αντανάκλαση θερμότητας.
• Κανονικό Σπάνγκελ: Κανονικό κρυσταλλικό σχέδιο
• Ελαχιστοποιημένη Σπάνγκελ: λεπτή, ομοιόμορφη επιφάνεια
• Μηδενικό Σπάνγκελ: Δεν υπάρχει ορατό σχέδιο, ιδανικό για ζωγραφική
Διάμετρο:Συνήθως από 600 mm έως 1.250 mm (Διαδικασμένα μεγέθη είναι διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος)
• Οικιακές συσκευές: Κάλυψη κλιματιστικού, πίσω πλαίσια ψυγείου και φούρνοι
• Βιομηχανία: Συσκευές αυτοκινήτων και γεωργικό εξοπλισμό
• Φόρμα ελαίου κατά της σκουριάς
• Αδιάβροχο χαρτί kraft
• Γύρισμα χαρτιού από γαλβανισμένο σίδηρο
• Χάλυβα παλέτες με προστατευτικές άκρες
Product Highlights
Αστέρα ατσάλινου χάλυβα / ατσάλινου χάλυβα Galvalume για χάλυβα κτίρια και βιομηχανικές εμπορικές στέγες Υψηλής ποιότητας ατσάλινες περιστροφές Aluzinc που έχουν σχεδιαστεί για ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και αντοχή σε χάλυβα κτίρια και βιομηχανικές εμπορικές εφαρμογές στέγης. Προδιαγραφές Λεπτομέρε...
Ηλεκτρολυτική τροχιά από κασσίτερο για συσκευασία 2.8g/M 5.6g/M Επιλογές επίστρωσης SPTE TFS
Electrolytic Tin Plate Coil For Packaging 2.8g/M 5.6g/M Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate Coil for Packaging - 2.8/2.8 & 5.6/5.6g/m Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate (ETP) represents the industry standard for creating secure, long-lasting metal packaging. This material consists of a cold-rolled steel substrate electrolytically coated with a pure tin layer, forming an exceptional barrier that is both robust and adaptable. Engineered specifically for
Λιθογραφικά Τυπωμένα Ηλεκτρολυτικά Φύλλα Λευκοσιδήρου Για Συσκευασία Τσαγιού Premium 660mm 929mm
Lithographic Printed Electrolytic Tin Plate Sheets For Premium Tea Packaging 660mm 929mm Product Description Electrolytic Tin Plate (ETP) represents a premium packaging solution engineered for superior corrosion resistance and durability in demanding applications. These specialized tinplate sheets feature precise thickness options of 0.35mm, 0.38mm, and 0.45mm, providing manufacturers with versatile solutions for various packaging requirements. The T4-CA and T5-CA temper
Ετικέτα από κασσίτερο ETP 0,19 mm 0,20 mm σε πάχος
ETP Tinplate Sheet 0.19mm 0.20mm In Thickness Tin Metal Sheets For Containers Product Overview ETP Tinplate sheet 0.19mm, 0.20mm in thickness Tin Metal Sheets for containers Tinplate is a thin steel sheet coated by tin. It has an extremely beautiful metallic luster as well as excellent properties in corrosion resistance, solderability, and weldability. Tinplate is used for making all types of containers such as food cans, beverage cans, 18-liter cans, and artistic cans. Its
Ηλεκτρολυτική τσιμένια πλάκα τροφίμων με ανώτερη αντοχή στη σκουριά και τις αλκαλίες Πολλαπλό πάχος
Food Grade Electrolytic Tin Plate With Superior Rust Alkali Resistance Multiple Thickness Product Overview Food Grade Electrolytic Tin Plate with Superior Rust & Alkali Resistance - Multiple Thickness Features of Tin Plate Beautiful Appearance: Characterized by its beautiful metallic luster with various surface roughness options Excellent Paintability & Printability: Beautiful printing finishes using various lacquers and inks Excellent Formability & Strength: Appropriate
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.