G550 Hoge sterkte AZ150 Galvalume staal spoel 55% Al-Zn beklede staal spoelen anti-corrosie
Product Details
| Item: | met een breedte van niet meer dan 50 mm | Coatingtype: | 55% aluminium-zink (Al-Zn) |
|---|---|---|---|
| Prijs Termijn: | FOB- CIF CFR | Spoelbreedte: | 600 tot en met 1500 mm |
| Lovertje: | Regelmatige/geminimaliseerde pailletten/huidpas | Oppervlakteafwerking: | Gechromateerd / niet-gechromateerd / geolied / anti-vingerafdruk |
| Dikte: | 0,12-6 mm of eis van de klant | Sollicitatie: | Dakplaat, wandpaneel, magazijn, werkplaats |
| Markeren |
G550 Hoogsterke galvalumstaal spoel,55% Al-Zn-gecoat aluminium-zinc-gecoat staal spoel,Anti-corrosieve gegalvaniseerde stalen spoel |
||
Productbeschrijving
| Standaard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Oppervlakstructuur | Normale spangelcoating ((NS), geminimaliseerde spangelcoating ((MS), spangelvrij ((FS)) |
| Zinkcoating | 30-275 g/m2 |
| Dikte | 0.12mm-4.0mm |
| Breedte | 600 mm-1250 mm |
| Gewicht van de spoel | 3 tot 5 ton of indien nodig |
| Identificatie van spoel | 508 mm/610 mm |
| Verpakkingen | PE/PVDF/HDP/SMP |
| Hoogste schilderij | 10-35 micron |
| Achtergrond schilderen | 5-35 micron |
| MOQ | 5 ton ((1 20ft FCL) |
| Betalingsduur | T/T ((30% aanbetaling + 70% ); LC bij zicht |
- Uitstekende corrosiebestendigheid
- Sterke warmte-reflectieprestaties
- Een glad en gelijkmatig oppervlak
- Hoge sterkte (G550 beschikbaar)
- Lagere onderhoudskosten
- Geschikt voor tropisch en kustklimaat
- Standaard exportverpakking voor zeevaart
- Waterdicht papier + kunststoffolie + gegalvaniseerd stalen plaatbedekking
- Stalen banden
- 20ft container laden
- Leveringstermijn: 7-20 dagen na de storting
Product Highlights
G550 Hoge sterkte AZ150 Galvalume staal spoel 55% Al-Zn beklede staal spoelen anti-corrosie Onze warm gedompelde Galvalume staal spoel is bekleed met 55% aluminium en zink, biedt uitstekende corrosiebestendigheid en warmte-reflectie prestaties.en industriële gebouwen in gebieden met een warm ...
Elektrolytisch vertind stalen spoel voor verpakking 2.8g/M 5.6g/M Coating opties SPTE TFS
Electrolytic Tin Plate Coil For Packaging 2.8g/M 5.6g/M Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate Coil for Packaging - 2.8/2.8 & 5.6/5.6g/m Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate (ETP) represents the industry standard for creating secure, long-lasting metal packaging. This material consists of a cold-rolled steel substrate electrolytically coated with a pure tin layer, forming an exceptional barrier that is both robust and adaptable. Engineered specifically for
Lithografisch bedrukte elektrolytisch vertinde plaat voor premium thee verpakking 660mm 929mm
Lithographic Printed Electrolytic Tin Plate Sheets For Premium Tea Packaging 660mm 929mm Product Description Electrolytic Tin Plate (ETP) represents a premium packaging solution engineered for superior corrosion resistance and durability in demanding applications. These specialized tinplate sheets feature precise thickness options of 0.35mm, 0.38mm, and 0.45mm, providing manufacturers with versatile solutions for various packaging requirements. The T4-CA and T5-CA temper
ETP Blokplaat 0,19 mm 0,20 mm dik Blokplaat voor containers
ETP Tinplate Sheet 0.19mm 0.20mm In Thickness Tin Metal Sheets For Containers Product Overview ETP Tinplate sheet 0.19mm, 0.20mm in thickness Tin Metal Sheets for containers Tinplate is a thin steel sheet coated by tin. It has an extremely beautiful metallic luster as well as excellent properties in corrosion resistance, solderability, and weldability. Tinplate is used for making all types of containers such as food cans, beverage cans, 18-liter cans, and artistic cans. Its
Elektrolytisch vertind plaatstaal van voedingskwaliteit met superieure roest- en alkalibestendigheid in meerdere diktes
Food Grade Electrolytic Tin Plate With Superior Rust Alkali Resistance Multiple Thickness Product Overview Food Grade Electrolytic Tin Plate with Superior Rust & Alkali Resistance - Multiple Thickness Features of Tin Plate Beautiful Appearance: Characterized by its beautiful metallic luster with various surface roughness options Excellent Paintability & Printability: Beautiful printing finishes using various lacquers and inks Excellent Formability & Strength: Appropriate
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.