Τύπος 304 316L Ζεστή έλαση ατσάλινου περιτύλιγματος αριθ. L Τελεία 2.0 mm-12.7 mm σε πάχος
Product Details
| Επισημαίνω |
12.7mm θερμά κυλούμενα σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα,2.0 mm θερμά κυλούμενα σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα,316L ss 304 σπείρα |
||
|---|---|---|---|
Περιγραφή προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλοειδή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316L |
|---|---|
| Διάρκεια | Όπως απαιτείται |
| Διάμετρο | 3mm-2000mm ή όπως απαιτείται |
| Δάχος | 2.0 mm-12.7 mm ή όπως απαιτείται |
| Τύπος | ΑISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN κλπ. |
| Τεχνική | Ζεστά/ψυχρά κυλούμενα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αριθ. 1 ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Δυνατότητα ανοχής σε πάχος | ±0,01 mm |
| Υλικό | 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321, 310S, 309S |
| Εφαρμογή | Εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών, ιατρικές συσκευές, οικοδομικά υλικά, χημεία, βιομηχανία τροφίμων, γεωργία, κατασκευαστικά στοιχεία πλοίων, συσκευασίες τροφίμων και ποτών, προμήθειες κουζίνας, εξοπλισμός μεταφοράς,και βιομηχανικά εξαρτήματα. |
| Τροποποιημένο | 1 τόνος (αποδεκτές παραγγελίες δειγμάτων) |
| Χρόνος αποστολής | Μέσα σε 15-20 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης ή L / C |
| Συσκευή εξαγωγής | Η συσκευασία είναι αδιάβροχη σε χαρτί και χαλύβδινη ταινία. |
| Δυναμικότητα | 250,000 τόνους/έτος |
Product Highlights
Τύπος 304 316L Ζεστή έλαση ατσάλινου περιτυλίγματος αριθ. 1 Τελεία 2.0 mm-12.7 mm σε πάχος Ζεστά ελαστικές περιστροφές από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 304 316L No.1 Τελική κατασκευή 2,0 mm-12,7 mm σε πάχος Προδιαγραφές προϊόντος Ονομασία του προϊόντος Στρογγυλοειδή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316L Διάρκε...
Ηλεκτρολυτική τροχιά από κασσίτερο για συσκευασία 2.8g/M 5.6g/M Επιλογές επίστρωσης SPTE TFS
Electrolytic Tin Plate Coil For Packaging 2.8g/M 5.6g/M Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate Coil for Packaging - 2.8/2.8 & 5.6/5.6g/m Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate (ETP) represents the industry standard for creating secure, long-lasting metal packaging. This material consists of a cold-rolled steel substrate electrolytically coated with a pure tin layer, forming an exceptional barrier that is both robust and adaptable. Engineered specifically for
Λιθογραφικά Τυπωμένα Ηλεκτρολυτικά Φύλλα Λευκοσιδήρου Για Συσκευασία Τσαγιού Premium 660mm 929mm
Lithographic Printed Electrolytic Tin Plate Sheets For Premium Tea Packaging 660mm 929mm Product Description Electrolytic Tin Plate (ETP) represents a premium packaging solution engineered for superior corrosion resistance and durability in demanding applications. These specialized tinplate sheets feature precise thickness options of 0.35mm, 0.38mm, and 0.45mm, providing manufacturers with versatile solutions for various packaging requirements. The T4-CA and T5-CA temper
Ετικέτα από κασσίτερο ETP 0,19 mm 0,20 mm σε πάχος
ETP Tinplate Sheet 0.19mm 0.20mm In Thickness Tin Metal Sheets For Containers Product Overview ETP Tinplate sheet 0.19mm, 0.20mm in thickness Tin Metal Sheets for containers Tinplate is a thin steel sheet coated by tin. It has an extremely beautiful metallic luster as well as excellent properties in corrosion resistance, solderability, and weldability. Tinplate is used for making all types of containers such as food cans, beverage cans, 18-liter cans, and artistic cans. Its
Ηλεκτρολυτική τσιμένια πλάκα τροφίμων με ανώτερη αντοχή στη σκουριά και τις αλκαλίες Πολλαπλό πάχος
Food Grade Electrolytic Tin Plate With Superior Rust Alkali Resistance Multiple Thickness Product Overview Food Grade Electrolytic Tin Plate with Superior Rust & Alkali Resistance - Multiple Thickness Features of Tin Plate Beautiful Appearance: Characterized by its beautiful metallic luster with various surface roughness options Excellent Paintability & Printability: Beautiful printing finishes using various lacquers and inks Excellent Formability & Strength: Appropriate
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.