Πηνίο χάλυβα PPGI Προβαμμένο γαλβανισμένο πηνίο χάλυβα Κόκκινο χρώμα για διαμόρφωση ρολού στέγης
Product Details
| Είδος: | Πηνία χάλυβα με επίστρωση PPGI | Χρώμα: | Χρώμα RAL |
|---|---|---|---|
| Όρος τιμής: | FOB CIF CFR | Πλάτος πηνίου: | 600-1500 χιλιοστά |
| Διακοσμώ: | Κανονικό/Ελαχιστοποιημένο πέρασμα spangle/skin | Φινίρισμα επιφάνειας: | Άλλα από τα είδη που αναφέρονται στο σημείο 1 του παρόντος παραρτήματος |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Galvalume | Πάχος: | 0,12-6mm ή απαίτηση πελάτη |
| Επισημαίνω |
Πηνίο χάλυβα PPGI για στέγες,Προχρωματισμένη γαλβανισμένη τροχιά από χάλυβα,κόκκινη επικάλυψη ατσάλινης περιστροφής |
||
Περιγραφή προϊόντος
PPGI Ατσάλινη περιστροφή Προχρωματισμένη Ζυγισμένη Ατσάλινη περιστροφή Κόκκινη επικάλυψη για οροφές και σχηματισμό κυλίνδρων
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη (με βάση το χρωματικό διάγραμμα RAL) |
| Τύπος | Φύλλα από κυλίνδρους |
| Διαμόρφωση της επιφάνειας | Λάμψη, Ματ, Ρούκλα, Εμφωτογραφία |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30-275 g/m2 |
| Δάχος | 0.12mm-4.0mm |
| Διάμετρο | 600 mm-1250 mm |
| Βάρος της τροχιάς | 3-5 τόνοι ή απαιτείται |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm/610 mm |
| Επιχρισμός | Πολυέστερ, πλαστικόλιο, PVDF, φθοροανθρακονικό, ηποξικό και πολλά άλλα |
| Πάνω Πίνακας | 10-35 μικρών |
| Ζωγραφική πίσω | 5-35 μικρών |
| Τροποποιημένο | 5 τόνοι (1 20ft FCL) |
| Προθεσμία πληρωμής | Τ/Τ (30% κατάθεση + 70%) |
- Πρωταθλήτρια επίστρωση:Χρησιμοποιώντας φιλικές προς το περιβάλλον τεχνολογίες επικάλυψης, οι τύποι PPGI προσφέρουν μακροχρόνια αντοχή σε καιρικές συνθήκες και προστασία από τη διάβρωση, εξασφαλίζοντας την αντοχή των προϊόντων σας.
- Η επιφάνεια είναι ομαλή:Οι κυλίνδροι έχουν μια ομαλή, άψογη επιφάνεια με ομοιόμορφη επίστρωση, ενισχύοντας τόσο την αισθητική τους ελκυστικότητα όσο και τη μακροζωία τους.
- Υψηλή αντοχή:Η εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση καθιστά τις περιστροφές PPGI ιδανικές για χρήση σε σκληρά περιβάλλοντα, όπως οι παράκτιες περιοχές, οι χημικές βιομηχανίες και άλλα.
- Περιβαλλοντικά φιλική μπογιά:Χρησιμοποιούμε μη τοξικές, φιλικές προς το περιβάλλον μπογιές που όχι μόνο πληρούν τα διεθνή περιβαλλοντικά πρότυπα αλλά και παρέχουν ένα ελκυστικό φινίρισμα.
- Προσαρμοσμένες λύσεις:Προσφέρουμε προσαρμόσιμα περιτυλίγματα PPGI σε διάφορα χρώματα, πάχους και μεγέθη για να ανταποκριθούν στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| Βιομηχανία κατασκευών | Καταλύματα, επένδυση τοίχων, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση, βαμμένα πάνελ |
| Βιομηχανία οικιακών συσκευών | Ψυγεία, κλιματιστικά, πλυντήρια ρούχων, φούρνους μικροκυμάτων και πολλά άλλα |
| Αυτοκινητοβιομηχανία | Μέρη αμαξώματος, οροφές και άλλα εξαρτήματα οχημάτων |
Το προχρωματισμένο στυλ χάλυβα (PPGI/PPGL) είναι στυλ χάλυβα που έχει επικαλυφθεί με μπογιά μέσω μιας συνεχούς διαδικασίας επικαλύψεως του στυλ.Συνδυάζει την αντοχή του χάλυβα με την αντοχή στη διάβρωση και την αισθητική έλξη της μπογιάς.
Τυπικά χρώματα: Λευκό, ασπρά, γκρι, μπλε, κόκκινο, πράσινο (χρώματα RAL)
Μεταλλικά χρώματα: Ασημένιο, χάλκινο, χαλκό
Σπόροι ξύλου: βελανιδιά, καρύδια, τεκάν
Προσαρμοσμένα χρώματα: Διαθέσιμα βάσει RAL, Pantone ή φυσικών δειγμάτων
Τα προϊόντα μας πληρούν αυστηρά πρότυπα ευελιξίας:
Δυνατότητα κάμπωσης σε Τ: ≤ 3T (συνήθη), ≤ 1T για τα είδη υψηλής διαμόρφωσης
Περαιτέρω διατομή: βαθμός 0 (καλύτερος)
Αντίσταση στην πρόσκρουση: ≥ 9J αντίστροφη πρόσκρουση
Για το σύνθετο σχηματισμό, συνιστούμε συστήματα SMP, HDP ή PVDF.
Η εξασθένηση εξαρτάται από το σύστημα χρώσης. Το PVDF προσφέρει την καλύτερη διατήρηση χρώματος, ακολουθούμενο από το HDP και το SMP. Το τυποποιημένο PE μπορεί να εμφανίσει αισθητή εξασθένηση μετά από 3-5 χρόνια.
Εγγυόμαστε ΔE ≤ 3 για 5-10 έτη ανάλογα με τον τύπο της μπογιάς.
Χρησιμοποιούμε φασματοφωτομετρική αντιστοίχιση χρωμάτων και ενδογραμμική παρακολούθηση.
ΔE ≤ 1,0 για την ίδια παρτίδα
ΔE ≤ 2,0 για διαφορετικές παρτίδες
Για μεγάλα έργα, συνιστούμε να παραγγείλετε όλα τα περιτυλίγματα μαζί για να εξασφαλιστεί η συνέπεια της ίδιας παρτίδας.
Product Highlights
PPGI Ατσάλινη περιστροφή Προχρωματισμένη Ζυγισμένη Ατσάλινη περιστροφή Κόκκινη επικάλυψη για το σχηματισμό κυλίνδρων οροφής PPGI Ατσάλινη περιστροφή Προχρωματισμένη Ζυγισμένη Ατσάλινη περιστροφή Κόκκινη επικάλυψη για οροφές και σχηματισμό κυλίνδρων ΧρώμαΠροσαρμόσιμη (με βάση το χρωματικό διάγραμμα ...
Ηλεκτρολυτική τροχιά από κασσίτερο για συσκευασία 2.8g/M 5.6g/M Επιλογές επίστρωσης SPTE TFS
Electrolytic Tin Plate Coil For Packaging 2.8g/M 5.6g/M Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate Coil for Packaging - 2.8/2.8 & 5.6/5.6g/m Coating Options SPTE TFS Electrolytic Tin Plate (ETP) represents the industry standard for creating secure, long-lasting metal packaging. This material consists of a cold-rolled steel substrate electrolytically coated with a pure tin layer, forming an exceptional barrier that is both robust and adaptable. Engineered specifically for
Λιθογραφικά Τυπωμένα Ηλεκτρολυτικά Φύλλα Λευκοσιδήρου Για Συσκευασία Τσαγιού Premium 660mm 929mm
Lithographic Printed Electrolytic Tin Plate Sheets For Premium Tea Packaging 660mm 929mm Product Description Electrolytic Tin Plate (ETP) represents a premium packaging solution engineered for superior corrosion resistance and durability in demanding applications. These specialized tinplate sheets feature precise thickness options of 0.35mm, 0.38mm, and 0.45mm, providing manufacturers with versatile solutions for various packaging requirements. The T4-CA and T5-CA temper
Ετικέτα από κασσίτερο ETP 0,19 mm 0,20 mm σε πάχος
ETP Tinplate Sheet 0.19mm 0.20mm In Thickness Tin Metal Sheets For Containers Product Overview ETP Tinplate sheet 0.19mm, 0.20mm in thickness Tin Metal Sheets for containers Tinplate is a thin steel sheet coated by tin. It has an extremely beautiful metallic luster as well as excellent properties in corrosion resistance, solderability, and weldability. Tinplate is used for making all types of containers such as food cans, beverage cans, 18-liter cans, and artistic cans. Its
Ηλεκτρολυτική τσιμένια πλάκα τροφίμων με ανώτερη αντοχή στη σκουριά και τις αλκαλίες Πολλαπλό πάχος
Food Grade Electrolytic Tin Plate With Superior Rust Alkali Resistance Multiple Thickness Product Overview Food Grade Electrolytic Tin Plate with Superior Rust & Alkali Resistance - Multiple Thickness Features of Tin Plate Beautiful Appearance: Characterized by its beautiful metallic luster with various surface roughness options Excellent Paintability & Printability: Beautiful printing finishes using various lacquers and inks Excellent Formability & Strength: Appropriate
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.