| MOQ: | 5 τόνοι |
| Τιμή: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | Διαπραγματευμένος |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100.000 τόνοι |
Το μεγάλο σπαγκλένιο γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο παράγεται μέσω μιας διαδικασίας γαλβανισμού θερμής βύθισης, σχηματίζοντας ένα χαρακτηριστικό και ελκυστικό κρυστάλλινο μοτίβο ψευδαργύρου (μεγάλο σπαγκλένιο) στην επιφάνεια.Παρέχει εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση και χρησιμοποιείται ευρέως στις στέγες, τοιχοπετρώματα, σωλήνες και γενικές κατασκευές.
Σε σύγκριση με τα μηδενικά φύλλα spangle, τα μεγάλα φύλλα spangle GI προσφέρουν μια πιο διακοσμητική εμφάνιση και προτιμούνται σε ορατές εφαρμογές.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | SGCC / DX51D / ASTM A653 |
| Δάχος | 0.12 mm - 3,0 mm |
| Διάμετρο | 600 mm - 1500 mm |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Επιχρίσεις από ψευδάργυρο | 30g/m2 - 275g/m2 |
| Επιφάνεια | Μεγάλος Σπάνγκελ |
| Τύπος σπαγκουνιού | Κανονικό / Μεγάλο Σπάνγκελ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Χρωματισμένα / ελαιωμένα / ξηρά |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚΑΧ |
Τυποποιημένη συσκευασία για την εξαγωγή
Πλαστική ταινία + αδιάβροχο χαρτί + κάλυψη από χαλύβδινο φύλλο
Σιδηροδρομικές γραμμές
Δικαίωμα ξύλινης παλέτας
Φορτίο εμπορευματοκιβωτίου 20GP / 40HQ
Τα μεγάλα σπαγκάλια αναφέρονται σε ορατά κρυστάλλια ψευδαργύρου που σχηματίζονται κατά τη διάρκεια της διαδικασίας ζεστού γαλβανισμού, δίνοντας στο φύλλο μια λαμπερή και διακοσμητική εμφάνιση.
| Τύπος | Εμφάνιση | Εφαρμογή |
|---|---|---|
| Μεγάλος Σπάνγκελ | Ορατό σχέδιο λουλουδιών | Οροφή / διακόσμηση |
| Ζίρο Σπάνγκελ | Ευθεία επιφάνεια | Ζωγραφική / αυτοκινητοβιομηχανία |
Δεν συνιστάται για υψηλού επιπέδου ζωγραφική, καθώς η άνιση επιφάνεια μπορεί να επηρεάσει την προσκόλληση της επικάλυψης.
Z30-Z80 → Χρήση σε εσωτερικούς χώρους
Z100-Z180 → Γενικά εξωτερικά
Z275 → Περιβάλλον υψηλής διάβρωσης (συστήνεται)
Κανονικό περιβάλλον: 10-20 χρόνια
Ακρωτηριακό/κακό περιβάλλον: εξαρτάται από το πάχος της επικάλυψης από ψευδάργυρο