| MOQ: | 1οτάρια |
| Τιμή: | negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Standard Seaworthy Πακέτο |
| Προθεσμία παράδοσης: | Διαπραγματευμένος |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 10000TONS |
Περιγραφή του προϊόντος
Το φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα, επίσης γνωστό ως ανοξείδωτο χάλυβα καθρέφτη 8K, είναι ένα διακοσμητικό υλικό από ανοξείδωτο χάλυβα με υψηλή ανακλαστική επιφάνεια καθρέφτη.η επιφάνεια επιτυγχάνει μια ομαλή και φωτεινή εικόνα καθρέφτη, παρέχοντας μια πολυτελή και μοντέρνα εμφάνιση.
Χρησιμοποιείται ευρέως στη διακόσμηση ανελκυστήρων, εσωτερική διακόσμηση κτιρίων, εμπορικά κέντρα, ξενοδοχεία και αρχιτεκτονικά έργα.Η επιφάνεια του καθρέφτη από ανοξείδωτο χάλυβα συνδυάζει εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση, αντοχή και αισθητική ελκυστικότητα, καθιστώντας το ιδανικό υλικό για υψηλής ποιότητας διακοσμητικές εφαρμογές.
✔ Υπερ-καθρέφτης 8K υψηλής γυαλιστερότητας
✔ Δυνατή διακοσμητική οπτική επίδραση
✔ Ανταγωνιστική τιμή για μεγάλα έργα
✔ Καλή απόδοση επεξεργασίας
✔ Προσαρμοσμένα χρώματα (προαιρετική επικάλυψη PVD)
✔ Υποστηρίζεται OEM μεγέθη
Τεχνικές προδιαγραφές
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| Προϊόν | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα καθρέφτη |
| Επιφάνεια | Τελεία καθρέφτη 8K |
| Κατηγορία υλικού | 201/ 304/ 316/430 |
| Δάχος | 0.3mm-3.0mm |
| Διάμετρο | 1000 mm/ 1219 mm/ 1500 mm ή απαιτείται |
| Διάρκεια | 2000mm/2438mm/ 3000mm ή απαιτείται |
| Τύπος | ASTM/ AISI/ JIS |
| Προστασία επιφάνειας | Φύλλα από PVC |
| Τρίχωμα | Τρίχωμα του μύλου/Τρίχωμα της σχισμής |
Ποια είναι η διαφορά ανάμεσα σε γυαλί 6K και 8K;
Το φινίρισμα καθρέφτη 6K παρέχει μια φωτεινή και ομαλή ανακλαστική επιφάνεια κατάλληλη για τυποποιημένες διακοσμητικές εφαρμογές.
Το φινίρισμα καθρέφτη 8K προσφέρει υψηλότερο επίπεδο λάμψης με σαφέστερη αντανάκλαση και υψηλής ποιότητας εμφάνιση, ιδανικό για υψηλής ποιότητας έργα όπως διακόσμηση ξενοδοχείων και πάνελ ανελκυστήρων.
Το 8K είναι πιο γυαλισμένο και λίγο πιο ακριβό από το 6K.
Τι διαφορά υπάρχει ανάμεσα στο 201 και το 304 από ανοξείδωτο χάλυβα;
Ο ανοξείδωτος χάλυβας AISI 201 είναι πιο οικονομικός σε σύγκριση με τον AISI 304.
Προσφέρει καλή αντοχή και μέτρια αντοχή στη διάβρωση, κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικούς χώρους.
Για εξωτερικά περιβάλλοντα ή περιβάλλοντα υψηλής υγρασίας, συνιστάται το βαθμό 304.
Είναι το ατσάλι 201 κατάλληλο για εξωτερική χρήση;
Το ανοξείδωτο χάλυβα 201 συνιστάται κυρίως για εσωτερικές εφαρμογές.
Σε παράκτια ή υγρά περιβάλλοντα (όπως η Νοτιοανατολική Ασία), το βαθμό 304 προτείνεται για καλύτερη αντοχή στη διάβρωση.
Μπορείτε να προσφέρετε εξατομικευμένα μεγέθη;
Ναι, υποστηρίζουμε προσαρμοσμένο πάχος, πλάτος και μήκος.
Τυπικά μεγέθη:
Δάχος: 0,3 mm ∙ 3,0 mm
Διάμετρο: 1000 mm / 1219 mm / 1500 mm
Μέγεθος: 2000mm / 2438mm / 3000mm
Η εξυπηρέτηση είναι διαθέσιμη.
5️️Προσφέρετε προστατευτική ταινία;
Ναι, παρέχουμε:
Προστατευτική ταινία PVC
Φόρμα λέιζερ
Διπλά στρώματα προστασίας για εξαγωγή
Το πάχος του φιλμ και η εκτύπωση του λογότυπου μπορούν να προσαρμοστούν.