| MOQ: | 5 τόνοι |
| Τιμή: | negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | λεπτή πλαστική ταινία + αντισκωρικό paper+metal cover+metal angles+straps+pallet |
| Προθεσμία παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 10000TONS |
Υψηλής ποιότητας φύλλα και πηνία λευκοσιδήρου ΕΤΡ με εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση, συγκολλησιμότητα και εκτυπωσιμότητα. Ιδανικό για κονσέρβες τροφίμων, συσκευασίες ποτών και βιομηχανικά δοχεία. Διαθέσιμα προσαρμοσμένα μεγέθη.
Ο λευκοσίδηρος ΕΤΡ είναι ένα λεπτό φύλλο χάλυβα ψυχρής έλασης επικαλυμμένο με ένα στρώμα κασσίτερου μέσω ηλεκτρολυτικής διαδικασίας, προσφέροντας εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση, ανώτερη μορφοποιησιμότητα και εξαιρετικό φινίρισμα επιφάνειας.
Ως αξιόπιστος προμηθευτής, παρέχουμε υψηλής ποιότητας φύλλα και πηνία λευκοσιδήρου ΕΤΡ που χρησιμοποιούνται ευρέως στη συσκευασία τροφίμων, τις κονσέρβες ποτών και τα βιομηχανικά δοχεία. Το προϊόν εξασφαλίζει ασφάλεια, ανθεκτικότητα και αισθητική εμφάνιση για τις σύγχρονες ανάγκες συσκευασίας.
Η επικάλυψη κασσίτερου παρέχει ισχυρή προστασία έναντι υγρασίας, αέρα και χημικών αντιδράσεων, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια ανθεκτικότητα.
Η λεία και φωτεινή επιφάνεια επιτρέπει εκτύπωση και επικάλυψη υψηλής ποιότητας, ιδανική για επώνυμες συσκευασίες.
Κατάλληλο για την κατασκευή σώματος κονσέρβας με σταθερή απόδοση συγκόλλησης και κόλλησης.
Υποστηρίζει βαθιά έλξη και σύνθετες διαδικασίες διαμόρφωσης χωρίς ρωγμές.
Μη τοξικό υλικό, 100% ανακυκλώσιμο, που πληροί τις παγκόσμιες απαιτήσεις βιωσιμότητας.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος Υλικού | Ηλεκτρολυτικός Λευκοσίδηρος (ETP) / Χάλυβας Χωρίς Κασσίτερο (TFS) |
| Βασικός Χάλυβας | MR, SPCC, Πρωτοβάθμιας Ποιότητας |
| Διαθέσιμη Μορφή | Πηνίο ή Φύλλο |
| Εύρος Πάχους | 0.15mm - 0.45mm (Προσαρμόσιμο) |
| Εύρος Πλάτους | 650mm - 1050mm |
| Μάζα Επικάλυψης | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 g/m² (Προσαρμόσιμο) |
| Ονομασία Σκληρότητας | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9 |
| Βαθμοί Σκληρότητας | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415-TH620 |
| Βασική Πιστοποίηση | Πιστοποιητικό Εργοστασίου |
| Σκληρότητα | ||||
|---|---|---|---|---|
| Πρότυπο | Ιαπωνικό Πρότυπο | Κινεζικό Πρότυπο | Ευρωπαϊκό Πρότυπο | Αμερικανικό Πρότυπο |
| JIS3303-2002 | GB/T 2520-2000 | DIN EN 10203-1991 | ASTM623M-2002 | |
| Μονής Μείωσης | T1 | TH50+SE | TS230 | T1(T49) |
| T2 | TH52+SE | TS245 | T2(T53) | |
| T2.5 | TH55+SE | TS260 | T2.5(T55) | |
| T3 | TH57+SE | TS275 | T3(T57) | |
| T4 | TH61+SE | TH415 | T4(T61) | |
| T5 | TH65+SE | TH435 | T5(T65) | |
| Διπλής Μείωσης | DR7 | H71+SE | TH520 | DR7(T71) |
| DR8 | H73+SE | TH550 | DR8(T73) | |
| DR9 | H76+SE | TH620 | DR9(T76) | |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | ||
|---|---|---|
| Κατηγορία | Σύμβολο | Ειδικό χαρακτηριστικό |
| Φωτεινό Φινίρισμα | B | Ένα γυαλιστερό φινίρισμα που παρέχεται από μια επικάλυψη κασσίτερου με ροή σε χάλυβα με λεία επιφάνεια και μοτίβο τροχού λείανσης. |
| Φινίρισμα Πέτρας | R | Ένα γυαλιστερό φινίρισμα που παρέχεται από μια επικάλυψη κασσίτερου με ροή σε χάλυβα που χαρακτηρίζεται από ένα κατευθυντικό μοτίβο τροχού λείανσης. |
| Ασημένιο Φινίρισμα | S | Ένα γυαλιστερό φινίρισμα που παρέχεται από μια επικάλυψη κασσίτερου με ροή σε χάλυβα με χοντρή ματ επιφάνεια. |
| Ματ Φινίρισμα | M | Ένα ματ φινίρισμα που συνήθως παρέχεται από μια επικάλυψη κασσίτερου χωρίς ροή σε χάλυβα με ματ επιφάνεια. |