| MOQ: | 1 τόνος |
| Τιμή: | negotiate |
| Τυπική συσκευασία: | Πλαστικό μανίκι + ακραία καπάκια + δέσμη εξαγωγής |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 10000TONS |
Η δική μαςΥψηλής ακρίβειας ατσάλινοι καπιλατικοί σωλήνεςκατασκευάζονται χρησιμοποιώντας προηγμένη τεχνολογία ψυχρής έλξης για να εξασφαλίσουν στενή ανοχή, ομαλή επιφάνεια και σταθερή μηχανική απόδοση.και εφαρμογές οργάνων, αυτοί οι σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα μικρής διαμέτρου προσφέρουν εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση, υψηλή αντοχή και μακρά διάρκεια ζωής.
Με ανταγωνιστικές τιμές εργοστασίου και σταθερή ποιότητα εξαγωγής, τα προϊόντα μας παρέχονται ευρέως σεΑγορές της Μαλαισίας, της Ταϊλάνδης, του Βιετνάμ, της Ινδονησίας, των Φιλιππίνων και της Σιγκαπούρης.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 0.3mm - 20mm |
| Μύθος τοίχου | 00,05 mm - 2,0 mm |
| Διάρκεια | 500 mm - 6000 mm ή προσαρμοσμένο |
| Τελεία επιφάνειας | Φωτεινά αναψυγμένα (BA) / γυαλισμένα |
| Τύπος | ΑΣTM A269 / A213 / EN / JIS |
| Μέθοδος παραγωγής | Κρύο τραβήχτηκε / χωρίς συγκόλληση |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm - ±0,05 mm |
| Συσκευή | Πλαστικό μανίκι + Τελικά καπάκια + Πακέτο εξαγωγής |